Hasicí přístroj práškový 6 kg - P6Te

Hasicí přístroj práškový 6 kg - P6Te

Hasicí přístroj práškový 6 kg - P6Te

Nejprodávanější typ hasicího přístroje z důvodu všestranného použití. Pro jeho univerzálnost se používá v průmyslu, zemědělství, obchodu, v provozovnách nebo v domácnostech, v lékařských ordinacích a muzeích.

Obsahuje 6 kg hasicího prášku ABC. Jedná se o přístroj pod stálým tlakem. Hodnotu tlaku je možné kontrolovat na manometru instalovaném do ventilu. Při dodržení bezpečnostních podmínek je jeho použití možné i na elektrická zařízení pod napětím až do 110 kV.
Přístroj byl certifikován dle evropské normy ČSN EN-3.

Při nákupu hasicího přístroje v e-shopu či na prodejně je první revize ZDARMA. Součástí dodávky je držák pro upevnění přístroje.Parametry produktu Hasicí přístroj práškový 6 kg - P6Te
Množství náplně6 kg
Výška570 mm
Teplotní funkční rozsahod -30°C do +60°C
Celková hmotnost9,8 kg
Průměr nádoby150 mm
Použitelnost na třídu požárůA,B,C
Minimální hasicí účinek21A, 183B, C
Cena:1065,- Kč
termín dodání:skladem
počet kusů:

Při nákupu nad 5 000,- vč. DPH se neplatí poštovné!

V případě, že poptáváte zboží, které neuvádíme v naší nabídce zboží, se na nás prosím obraťte emailem či telefonicky na tel. 517 344 476. Snažíme se uspokojit všechny naše zákazníky, a proto náš sortiment budeme nadále rozšiřovat.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.