Hasicí přístroj práškový 6 kg - P6Th

Hasicí přístroj práškový 6 kg - P6Th

Hasicí přístroj práškový 6 kg - P6Th

Nejvhodnější hasicí přístroj do novostaveb rodinných domů.

Tento hasicí přístroj svými hasicími schopnostmi překračuje požadavky vyhlášky MV č. 23/2008 Sb. o technických podmínkách požární ochrany staveb, platné od 1. července 2008. (Povinnost majitelů rodinných domů vybavit objekt hasicím přístrojem s minimální hasicí schopností 34A a ve stavbách a garážích je nutné instalovat alespoň jeden hasicí přístroj se schopností 183B.)

Pro lepší představu – hasicí schopnost 34A znamená, že hasicí přístroj v rámci zkoušek v autorizované zkušebně dokázal uhasit hranici z dřevěných hranolků o délce 3,4 m šířce 0,5 m a výšce 0,56 m.
Hasicí schopnost 183B znamená uhasit v kruhové vaně celkem 183 litrů směsi hořlavé kapaliny 1. třídy nebezpečnosti.

Tento hasicí přístroj je jedním z mála typů, který obě výše uvedené schopnosti má, přičemž při použití na hašení hořlavých kapalin dokáže ještě o stupeň víc, než je vyhláškou požadováno, tj. 233B.

Hasicí přístroj obsahuje 6 kg hasicího prášku ABC. Jedná se o přístroj pod stálým tlakem. Hodnotu tlaku je možné kontrolovat na manometru instalovaném do ventilu. Při dodržení bezpečnostních podmínek je jeho použití možné i na elektrická zařízení pod napětím až do 110 kV.
Přístroj byl certifikován dle evropské normy ČSN EN -3.

Při nákupu hasicího přístroje v e-shopu či na prodejně je první revize ZDARMA. Součástí dodávky je držák pro upevnění přístroje.Parametry produktu Hasicí přístroj práškový 6 kg - P6Th
Množství náplně6 kg
Výška570 mm
Teplotní funkční rozsahod -30°C do +60°C
Celková hmotnost9,8 kg
Průměr nádoby150 mm
Použitelnost na třídu požárůA,B,C
Minimální hasicí účinek34A, 233B, C
Cena:1198,- Kč
termín dodání:skladem
počet kusů:

Při nákupu nad 5 000,- vč. DPH se neplatí poštovné!

V případě, že poptáváte zboží, které neuvádíme v naší nabídce zboží, se na nás prosím obraťte emailem či telefonicky na tel. 517 344 476. Snažíme se uspokojit všechny naše zákazníky, a proto náš sortiment budeme nadále rozšiřovat.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.