Hasicí sprej HAS 750

Hasicí sprej HAS 750

Hasicí sprej HAS 750

Hasicí sprej je tvořen válcovou nádobkou, vyrobenou z taženého hliníku. Na povrchu nádoby je PE lesklá samolepící etiketa s textovými a grafickými informacemi, včetně návodu na použití. Vrchní část nádoby má kuželovité zakončení, v němž je zalisován ventil. Na ventil je nasazen plastový rozprašovač, který zajišťuje optimální napěnění a rozptýlení hasiva. Nádoba je opatřena hlavicí z umělé hmoty, která slouží k odjištění a aktivaci hasicího spreje.

Hasicí sprej HAS 750 je určen k hašení začínajících požárů třídy 3A (pevné látky), 21B (kapaliny) a 5F (oleje), vč. požárů elektrických zařízení pod napětím do 1000 V.HAS 750 ml je v souladu s normami EN.3. Náplň tvoří nejmodernější netoxické a biologicky rozložitelné hasivo. Nejčastěji se využívá u motorových vozidel a lodí. Ochrání majetek ve firmě, v domácnosti, při grilování nebo kdekoliv, kde hrozí riziko vzniku požáru. Po svoji malou velikost nezabere téměř žádné místo. Jeho použití je velice snadné i pro ženy, seniory či děti.

Velkou výhodou je, že po použití hasicího přístroje můžete jednoduše očistit hašenou plochu např. v kuchyni a opět začít pracovat.

Úspěšnost hasebního zásahu předpokládá trvalé umístění spreje v blízkosti místa s nebezpečím vzniku požáru, aby zásah mohl být uskutečněn rychle, do několika málo sekund po vzniku požáru. Ve vozidle je doporučeno umístit sprej v kabině v dosahu řidiče. Sprej se nesmí umisťovat na volné plochy ve vozidle. Obsluha spočívá v odjištění stisknutím červeného tlačítka, v rychlém přiblížení se co nejblíže k ohni, namíření rozprašovače na ohnisko požáru a v uvedení spreje do činnosti stisknutím zeleného tlačítka. Oheň je vhodné hasit ze vzdálenosti 1 m, aby se co nejvíce využil tlak proudu hasiva. Dle potřeby a situace lze hašení přerušovat uvolněním rozprašovače. Sprej zůstává funkční i v případě vícenásobného použití (až do vyčerpání hasiva).

Sprej se opětovně neplní.

Dodáváme i s plastovým držákem vhodný pro upevnění v automobilu popř. na jiném místě v domácnosti, kanceláři apod.

Životnost 5 letParametry produktu Hasicí sprej HAS 750
Hmotnost1000 g
Teplota pro dlouhodobé skladování:-20 až +50 stupňů celsia
Hasivovodný roztok tenzidů (AFFF)
Doba činnosti při hašení15-30 s
Výtlačné mediumvzduch
Dostřik3-4 m
Tlak (při plném obsahu)1MPa při 20 °C
Velikost sprejeprůměr 74, výška 263 mm
Cena:436,- Kč
termín dodání:skladem
počet kusů:

Další obrázky produktu Hasicí sprej HAS 750
Hasicí sprej HAS 750

Při nákupu nad 5 000,- vč. DPH se neplatí poštovné!

V případě, že poptáváte zboží, které neuvádíme v naší nabídce zboží, se na nás prosím obraťte emailem či telefonicky na tel. 517 344 476. Snažíme se uspokojit všechny naše zákazníky, a proto náš sortiment budeme nadále rozšiřovat.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.