Práškový hasicí přístroj 2 kg - PR2e

Práškový hasicí přístroj 2 kg - PR2e

Práškový hasicí přístroj 2 kg - PR2e

Určený pro použití do domácností, dopravních prostředků a garážích.

Hasicí přístroj obsahuje 2 kg hasicího prášku ABC. Jedná se o přístroj pod stálým tlakem. Hodnotu tlaku je možné kontrolovat na manometru instalovaném do ventilu. Při dodržení bezpečnostních podmínek je jeho použití možné i na elektrická zařízení pod napětím až do 110 kV. Přístroj byl certifikován dle evropské normy ČSN EN-3.

Při nákupu hasicího přístroje v e-shopu či na prodejně je první revize ZDARMA. Součástí dodávky je držák pro upevnění přístroje.Parametry produktu Práškový hasicí přístroj 2 kg - PR2e
Množství náplně2 kg
Výška395 mm
Teplotní funkční rozsahod -20°C do +60°C
Celková hmotnost3,9 kg
Průměr nádoby108 mm
Použitelnost na třídu požárůA, B, C
Minimální hasicí účinek8A, 34B, C
Cena:605,- Kč
termín dodání:skladem
počet kusů:

Hasicí přístroje jsou v některých státech již povinnou výbavou vozidel jako například v: Belgii, Bulharsku, Estonsku, Řecku, Litvě, Lotyšsku, Polsku, Chorvatsku, Rakousku, Rumunsku

Při nákupu nad 5 000,- vč. DPH se neplatí poštovné!

V případě, že poptáváte zboží, které neuvádíme v naší nabídce zboží, se na nás prosím obraťte emailem či telefonicky na tel. 517 344 476. Snažíme se uspokojit všechny naše zákazníky, a proto náš sortiment budeme nadále rozšiřovat.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.