Práškový hasicí přístroj 4 kg - P4Te

Práškový hasicí přístroj 4 kg - P4Te

Práškový hasicí přístroj 4 kg - P4Te

Tento hasicí přístroj se využívá především do prostor bez zvýšeného požárního nebezpečí a do prostor, kde se vyskytují hořlavé kapaliny a tudíž tyto prostory vyžadují hasební schopnost 70B.

Hasicí přístroj obsahuje 4 kg hasicího prášku ABC. Jedná se o přístroj pod stálým tlakem. Hodnotu tlaku je možné kontrolovat na manometru instalovaném do ventilu. Při dodržení bezpečnostních podmínek je jeho použití možné i na elektrická zařízení pod napětím až do 110 kV. Přístroj byl certifikován dle evropské normy ČSN EN-3.

Při nákupu hasicího přístroje v e-shopu či na prodejně je první revize ZDARMA. Součástí dodávky je držák pro upevnění přístroje.Parametry produktu Práškový hasicí přístroj 4 kg - P4Te
Množství náplně4 kg
Výška400 mm
Teplotní funkční rozsahod -20°C do +60°C
Celková hmotnost7,4 kg
Průměr nádoby150 mm
Použitelnost na třídu požárůA,B,C
Minimální hasicí účinek13A, 70B, C
Cena:932,- Kč
termín dodání:1 týden
počet kusů:

Při nákupu nad 5 000,- vč. DPH se neplatí poštovné!

V případě, že poptáváte zboží, které neuvádíme v naší nabídce zboží, se na nás prosím obraťte emailem či telefonicky na tel. 517 344 476. Snažíme se uspokojit všechny naše zákazníky, a proto náš sortiment budeme nadále rozšiřovat.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.