Sněhové hasicí přístroje

Sněhové hasicí přístroje

Tyto hasicí přístroje jsou vhodné k hašení hořlavých plynů a kapalin, elektrických zařízení pod proudem a jemné elektroniky. U těchto přístrojů se musí dbát vyšší opatrnosti, jelikož při potřísnění pokožky hrozí vznik omrzlin!!!

Hasí požáry třídy:B – kapalné látky, C – plyny

Tyto hasicí přístroje jsou naplněny zkapalněným oxidem uhličitým (CO2). Hasicí účinek je dusivý, tzn. že oxid uhličitý vytěsní kyslík z okolí hořícího předmětu, proto není vhodné jeho použití na otevřeném prostranství nebo tam, kde je průvan. Tím se samozřejmě účinnost hašení snižuje. Nespornou výhodou těchto hasicích přístrojů je, že CO2 se po použití odpaří a nezanechá žádné zbytky hasicí látky. Jsou vhodné především na hořlavé kapaliny a plyny a bezpečné při použití na elektrická zařízení pod napětím. Pro uvedené výhody tyto hasicí přístroje najdeme ve všech elektro rozvodnách, trafostanicích, strojovnách výtahů a skladech hořlavých kapalin (např. drogerie, lékárny). Vhodný je také pro hašení potravin, jemné mechaniky a počítačů. Vyšší pořizovací cena je vyvážena dvojnásobnou životností proti ostatním druhům hasících přístrojů - a to 40 let.Hasicí přístroj sněhový - S 5 KTe
Hasicí přístroj sněhový - S 5 KTe
1 900,00 Kč bez DPH
ks:
Hasicí přístroj sněhový - S 5 H
Hasicí přístroj sněhový - S 5 H
1 950,00 Kč bez DPH
ks:
Hasicí přístroj sněhový - S 2 KTe
Hasicí přístroj sněhový - S 2 KTe
990,00 Kč bez DPH
ks:
Hasicí přístroj sněhový - S 2 H
Hasicí přístroj sněhový - S 2 H
1 100,00 Kč bez DPH
ks:

Při nákupu nad 5 000,- vč. DPH se neplatí poštovné!

V případě, že poptáváte zboží, které neuvádíme v naší nabídce zboží, se na nás prosím obraťte emailem či telefonicky na tel. 517 344 476. Snažíme se uspokojit všechny naše zákazníky, a proto náš sortiment budeme nadále rozšiřovat.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.